Elektronik Ürünlerde %50 'ye Varan İNDİRİMLER!   x

Kurutmalı Çamaşır Makineleri

Samsung Kurutmalı Çamaşır Makinesi Çeşitleri

Samsung beyaz eşya modelleri ev işlerinizi daha zevkli bir hale getirme ve en büyük yardımcınız olma konusunda oldukça iddialı. Samsung’un kurutmalı çamaşır makinesi modelleri de tam bu noktada devreye giriyor! Samsung çamaşır makinesi ve Samsung kurutma makinesi teknolojilerinin birleştirilmesi ile geliştirilen bu ürünler ile en sevdiğiniz kıyafetleriniz her zaman emin ellerde!

Mis Gibi Kokan Tertemiz Çamaşırların Keyfini Çıkarın

Çamaşır ve kurutma makinesi fonksiyonları Samsung kalitesiyle tek bir üründe bir araya geliyor. Böylece hem çamaşırlarınızı pratik bir biçimde yıkayıp kurutabilir hem de yerden tasarruf edebilirsiniz. Samsung kurutmalı çamaşır makinesi modellerinde bulunan Eco Bubble Köpükle Yıkama Teknolojisi ile deterjanınız kumaşlara derinlemesine nüfuz ediyor ve temizlikten maksimum verim alınıyor. Air Wash özelliği sayesinde ise kıyafetlerinizdeki kötü koku, deterjansız bir şekilde sadece sıcak hava kullanımıyla arındırılıyor.

Samsung, yıkama ve kurutmalı çamaşır makinesi seçiminde sizlerin kullanımı için farklı kapasiteler sunuyor. Örneğin Samsung kurutmalı çamaşır makinesi 9/6 ifadesi, makinenin 9 kg çamaşır yıkama ve 6 kg çamaşır kurutma kapasitesine sahip olduğunu gösteriyor. Siz de evinizdeki çamaşır yıkama yoğunluğuna ve ihtiyacınıza göre kendiniz ve aileniz için en iyi çamaşır kurutma makinesi seçeneğini belirleyebilirsiniz.

Çamaşır Yıkamak ve Kurutmak Samsung ile Çok Daha Kolay

Çamaşır yıkadıktan sonra kurumasını bekleyerek zaman kaybetmek istemeyenler için kurutma makinesi ideal bir alternatif. Kurutmalı çamaşır makineniz temizliğe harcadığınız vaktin size kalmasını sağlıyor. Samsung, kurutmalı çamaşır makinesi modelleriyle size zahmetsiz bir çamaşır yıkama deneyimi vaat ediyor. Samsung kurutmalı çamaşır makinelerinde bulunan ve işlerinizi daha da kolaylaştıracak olan bir özellik de Otomatik Hata İzleme Sistemi. Bu uygulama mobil cihazınız aracılığıyla makinenizdeki sorunları tespit edip size olası çözümleri sunuyor.


Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)