Elektronik Ürünlerde %50 'ye Varan İNDİRİMLER!   x

Kurutma Makineleri

Samsung Kurutma Makinesi Seçenekleri

Samsung, yüksek performanslı kurutma makinesi modelleri ile hayatı kolaylaştırıyor. Farklı ihtiyaçlar için ideal kurutma programlarına sahip olan ürünler, A+++’a varan enerji verimliliği sınıflarıyla da öne çıkıyor. Böylece Samsung, hayatınızı kolaylaştırırken enerji tasarrufu da sağlıyor.

Yapay Zeka Destekli Kurutma Makine Modelleri

Samsung kurutma makinesi özellikleri ile çığır açmaya devam ediyor. Çamaşır makinesi modelleri ile uyumlu çalışan kurutma makinesi Samsung teknolojileri ile donatılıyor. Ürünlerde yer alan yapay zeka desteği, sık kullandığınız ve en son kullandığınız programları hatırlıyor. Çamaşırlarınıza özel programlar öneren ürünler, dijital ekranları ve anlık bildirimleri ile de dikkat çekiyor.

Yapay zeka kontrolü ile süper hızlı programlar sunan ve çamaşırları yüksek performansla kurutan Samsung kurutma makinesi kullananlar tarafından da tam not alıyor. SmartThings uygulamasıyla sorun gidermeden programlamaya kadar her türlü bilgiyi sunan kurutma makineleri, kullandığınız yıkama programı için en ideal kurutma programını önererek size yardımcı oluyor. Kurutma makineleri, gürültü düşürücü sistemleriyle sıkma hızını da optimize ediyor ve gürültü seviyesini 60 dB’e kadar indiriyor. Böylece sessiz kurutma özellikli ürünler, kullanım sırasında sizi ve çevrenizdekileri rahatsız etmiyor.

Enerji Tasarrufu Sağlayan Geniş Kapasiteli Kurutma Makineleri

Samsung kurutma makineleri, makinenin daha az elektrik kullanmasını sağlayan Isı Pompası teknolojisi ile verimi artırıyor. Soğutma gazı kullanarak gereksiz enerji kaybını önleyen Samsung kurutma makineleri ile çamaşırlarınızı kuruturken enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken geniş kapasiteleri ile de beğeni topluyor. Samsung kurutma makinesi 9 kg kapasiteye kadar çamaşırlarınızı kurutabiliyor. Samsung kurutmalı çamaşır makinesi seçenekleri de farklı kapasite seçenekleriyle karşınıza çıkıyor.

Hijyen bakımı ile bakterileri yok eden, ters çevrilebilir kapıyla dilediğiniz yöne açılabilen, kırışık önleyici ile giysilerin kırışmasını engelleyen, optimum kurutma ile kurutma sürecini sürekli optimize eden ve filtresinin temizlenmesi gerektiğini bildiren Samsung kurutma makinesi seçenekleri çamaşırlarınıza ihtiyaç duydukları bakımı sunuyor. Kurutma makinesi ölçüleri ise seçtiğiniz modele göre değişebiliyor. Yeriniz kısıtlıysa kurutma makinenizi Samsung çamaşır makinesi modelleri ile altlı üstlü kullanarak alandan tasarruf edebilirsiniz.

Kurutma makinesi fiyatları sahip oldukları özelliklere ve kapasitelere göre değişebiliyor. Siz de Samsung çamaşır ve kurutma makinesi modelleri ve özellikleriyle yapılacak işlerinizi azaltın. Samsung kurutma makinesi fiyatları, seçenekleri ve daha fazlasını hemen inceleyerek kolaylığa adım atın!


Showing 1 to 9 of 9 (1 Pages)