Elektronik Ürünlerde %50 'ye Varan İNDİRİMLER!   x

Ticari Tip Klimalar (CAC)

Samsung Klima Çeşitleri

Samsung beyaz eşyalar alanında geliştirdiği üst düzey teknolojilerle kullanıcılarının hayat standartlarını yükseltmeyi hedefliyor. Özellikle bunaltıcı yaz sıcaklarında Samsung klima çeşitleri yardımınıza koşuyor. Farklı soğutma ve ısıtma kapasiteleriyle Samsung klimalar, evinizden ofisinize en çok vakit geçirdiğiniz alanlarda hava sıcaklığını dengelemek için yanınızda!

Son Teknoloji Ürünü Klima Çeşitleri ile Serinliğin Tadını Çıkarın

Samsung kalitesi ile geliştirilen klimalar, konforunuz için pek çok farklı özelliği bir arada barındırıyor. Örneğin WindFree Rüzgarsız Serinlik Teknolojisini kullanan klima modelleri, havayı yumuşakça ortama dağıtarak soğuk rüzgar hissinden rahatsız olmanızı önlüyor. Bu sayede, geceleri uyku kalitenizden ödün vermeden klimanızı 24 saat çalıştırabilirsiniz. Ortamdaki havayı hijyenik tutan güçlü Tri-Care filtre, iç ünitede küf ve bakteri oluşumunu önleyen otomatik temizleme özelliği gibi Samsung klima özellikleri, yaşam alanınızı serinletirken sağlığınızı korumaya yardımcı oluyor.

Yüksek verimliliğe sahip klimalar enerji tasarrufu yaparken hem çevreye hem de faturanıza fayda sağlıyor. Üstelik, Samsung klimaları artık çok daha zeki! Yapay Zeka Soğutma özelliğine sahip olan klimalar, içinde bulunduğu ortamı ve sizin alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurarak klima modları arasından sizin için en uygun olanını seçiyor. Bunun yanı sıra, mobil cihazlarınıza kuracağınız SmartThings uygulaması aracılığıyla evinizin sıcaklığını her yerden kontrol etmeniz mümkün oluyor.

İhtiyacınıza Uygun Klima Modelleri Samsung’da

Soğutma kapasitesi bakımından split modellerde Samsung klima 24000 BTU’ya kadar varan seçenekler sunuyor. Soğutacağınız alan çok geniş değilse daha düşük kapasiteli Samsung klima 12000 BTU veya Samsung klima 18000 BTU çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Eğer çok sıcak iklimlerde, büyük alanları soğutmak istiyorsanız da inverter klima sizin için doğru seçim olabilir. Bu modeller, split klimalar ve portatif klima modellerinden farklı olarak 48000 BTU’ya kadar soğutma kapasitesine çıkabiliyor. Soğutma sistemlerinin yanında Samsung, ürettiği hava temizleme cihazı ile kötü kokulardan arındırılmış ve temiz hava soluyacağınız bir yaşam alanı vaat ediyor.

Samsung kalitesi ve güvencesiyle geliştirilen iklimlendirme sistemleri hayatınızı kolaylaştırıyor. Evindeki boğucu sıcaklarla baş ederken hava kalitesini de önemseyenler için Samsung klima fiyatları da oldukça avantajlı. Hemen hava temizleyicisi ve klima fiyatları hakkında bilgi edinin ve evinizin ihtiyaç duyduğu ürünü satın alıp keyfini çıkarmaya başlayın.


Showing 1 to 2 of 2 (1 Pages)